Na Cibulce 665, 266 01 Beroun, Česká Republika
+420721500000
info@pensionprimus.cz
Rezervace
Služby

SnídaněSnídaně

Dobrá snídaně je základ úspěšného dne a úsměvu na tváři. Každé ráno máte možnost vybrat si z několika variant snídaní jak sladkých, tak slaných, masových i vegetariánských. Snídani připravujeme každému na míru po domluvě. Součástí každé snídaně je i švédský stůl, kde najdete i domácí koláče a zákusky. Většina potravin je BIO, protože jsou z vlastní zahrádky pensionu.

ParkováníUzavřené parkování

O Vaše auta se proto nemusíte bát. Vjezd na parkoviště je chráněn bezpečnostní bránou. Parkování pro hosty penzionu je zdarma.

ZZ_hrající dětiKrytý venkovní bazén

U pensionu je venkovní krytý bazén. Teplota vody v letních měsících se pohybuje mezi 25 – 30°C. Všichni naši hosté mají vstup do bazénu zdarma.

PlaceníMožnosti placení

V penzionu je možné platit hotově korunami nebo eury nebo platební kartou.

BusinessReadyPokoje

Kvalitní postele a matrace, psací stůl s wi-fi zdarma, satelitní TV, minibar, koupelna vybavená fénem a ručníky a osušky jsou samozřejmostí v každém pokoji. Na všech pokojích je k dispozici také sejf. Rychlovarnou konvici můžeme dodat na vyžádání. Hosté vyššího vzrůstu jistě ocení v některých pokojích postele prodloužené délky 220 cm. Moderní vybavení a vzhled všech pokojů uspokojí i náročného zákazníka.

BusinessReadyBusinessReady pokoje

psací stoly, tiskárna pro tisk, možnost snídaně něbo občerstvení do pokoje, klid na práci odpoledne i late check-out. Naše pokoje byly nedávno modernizovány. Všechny nabídnou služby, které ocení každý businessman.

  • pracovní stůl
  • vysokorychlostní bezdrátové připojení k internetu
  • možnost tisku přes interní síť
  • možnost zajištění večerního občerstvení po náročném dni

PrimusRoutesPrimusRoutes

Pro příznivce sportů jsme připravili ideální běžecké a cyklo trasy. Trasy jsou rozděleny podle vzdálenosti a náročnosti. Každý si vybere. Jsou to trasy přírodou, z poznáním i za historií a kulturou

Baby SittingVysokorychlostní internet

Ve všech pokojích a prostorách pensionu se připojíte k vysokorychlostnímu bezdrátovému internetu. Internet je pro všechny hosty zdarma.

CikliestéCyklisté vítaní

Jsme součástí programu Cyklisté vítání. Vaše kola můžeme umístit do uzavřeného prostoru, kde budou v bezpečí. Pokud budete potřebovat pomoct s opravou nebo půjčit nástroje, máme ho pro Vás k dispozici.

Baby SittingOdvoz z letiště

Zajistíme pro Vás hotelový odvoz nebo přívoz z letiště. Nemusíte tedy složitě plánovat a čekat, jestli vše klapne.

CikliestéPraní & Žehlení

Pro obchodní klientelu není většinou jednoduché vozit sebou pořád čisté oblečení. Nechte to na nás. Oblečení Vám vypereme v co nejkratší možné době.

Baby SittingNon smoking hotel

Všechny pokoje i prostory pensionu jsou nekuřácké. Kouření je možné k tomu vyhrazeným prostorám.

TeambuildingTeambuildingy

Všechny pokoje pensionu je možné pronajmout pro skupinovou akci. Budete tak mít prostory pouze pro sebe. A školení, párty nebo odpočinek může začít!

DostupnostDostupnost pensionu

  • autem – po dálnici – EXIT 14
  • vlakem – hlavní vlakové nádraží (20 minut), Beroun-Závodí (5 minut)
  • autobusem