UBYTOVÁNÍ

MODERNÍ PROSTORNÉ POKOJE

Kvalitní postele a matrace, psací stůl s wifi zdarma, satelitní TV, minibar, koupelna vybavená fénem, ručníky a osušky jsou samozřejmostí v každém pokoji. Na všech pokojích je k dispozici také sejf. Rychlovarnou konvici můžeme dodat na vyžádání. Hosté vyššího vzrůstu jistě ocení v některých pokojích postele prodloužené délky 220 cm. Moderní vybavení a vzhled všech pokojů uspokojí náročného zákazníka i každého businessmana.

DVOULŮŽKOVÝ POKOJ

Počet osob: 2
Vybavení: 1x dvojlůžko

TŘÍLŮŽKOVÝ POKOJ

Počet osob: 3
Vybavení: 3x jednolůžko

RODINNÝ APARTMÁN

Počet osob: 4
Vybavení: 1x dvojlůžko + 2x jednolůžko

SLUŽBY

Představujeme Vám náš rodinný Pension Primus*** s tradicí již od roku 1991, jenž předčí Vaše očekávání. Od doby doby založení jsme učinili mnoho změn a úprav, na míru spokojenosti a potřebám našich hostů. Vše v pensionu si připravujeme sami. Důležité je, aby se u nás hosté cítili skutečně jako doma. K dispozici je velká zahrada s nádherným výhledem, bazén a uzamykatelné parkoviště. Čekají na Vás bohaté snídaně od domácích vajec po ovoce, zeleninu a bylinky vypěstované u nás na zahrádce, po možnost grilovaných či uzených specialit dle Vaší chuti, z našeho zahradního grilu a udírny.

BOHATÉ SNÍDANĚ

Dobrá snídaně je základ úspěšného dne a úsměvu na tváři. Každé ráno máte možnost vybrat si z několika variant snídaní sladkých, slaných, masových i vegetariánských. Součástí každé snídaně je i švédský stůl včetně domácích koláčů a zákusků. Většina potravin je BIO, jsou z vlastní zahrádky pensionu.

UZAVŘENÉ PARKOVÁNÍ

O Vaše auta se proto nemusíte bát. Vjezd na parkoviště je chráněn bezpečnostní bránou. Parkování pro hosty penzionu je zdarma.

KRYTÝ VENKOVNÍ BAZÉN

U pensionu je venkovní krytý bazén. Teplota vody v letních měsících se pohybuje mezi 25 – 30°C. Všichni naši hosté mají vstup do bazénu zdarma.

MOŽNOST PLACENÍ

V penzionu je možné platit hotově korunami nebo eury nebo platební kartou.

VYSOKORYCHLOSTNÍ INTERNET

Ve všech pokojích a prostorách pensionu se připojíte k vysokorychlostnímu bezdrátovému internetu. Internet je pro všechny hosty zdarma.

CYKLISTÉ VÍTANÍ

Jsme součástí programu Cyklisté vítání. Vaše kola můžeme umístit do uzavřeného prostoru, kde budou v bezpečí. Pokud budete potřebovat pomoct s opravou nebo půjčit nástroje, máme ho pro Vás k dispozici.

ODVOZ / PŘÍVOZ

Zajistíme pro Vás hotelový odvoz nebo přívoz. Nemusíte tedy složitě plánovat a čekat, jestli vše klapne.

RODINNÝ PENSION PRIMUS BEROUN

U NÁS SE VÁM BUDE LÍBIT

OBJEDNÁVKA / REZERVACE
MODERNÍ POKOJE

Prostorné a klasicky zařízené pokoje s vlastní koupelnou. Minibar, vana nebo sprcha, trezor, TV + satelitní programy, lednička, fén, ručníky. Terasa. Soukromý vchod do budovy ..

SLUŽBY A VYBAVENÍ

Bohaté snídaně, uzavřené parkování, krytý venkovní bazén, businessready pokoje, vysokorychlostní internet, cyklisté vítaní, odvoz a přívoz z letiště, no smoking hotel ..

SNÍDANĚ

Bohaté snídaně od domácích vajec po ovoce, zeleninu a bylinky vypěstované u nás na zahrádce. Možnost grilovaných či uzených specialit z našeho zahradního grilu a udírny ..

© Copyright Pension Primus | webdesign