Na Cibulce 665, 266 01 Beroun, Česká Republika
+420721500000
info@pensionprimus.cz
Rezervace
Naše pokoje
Pension Primus Beroun má prostorné a klasicky zařízené pokoje. Všechny jsou vybavené satelitní TV s plochou obrazovkou a mají vlastní koupelnu.
O našem pensionu

Představujeme Vám náš rodinný Pension Primus*** s tradicí již od roku 1991, jenž předčí Vaše očekávání. Od doby doby založení jsme učinili mnoho změn a úprav, na míru spokojenosti a potřebám našich hostů. Vše v pensionu si připravujeme sami. Důležité je, aby se u nás hosté cítili skutečně jako doma. K dispozici je velká zahrada s nádherným výhledem, bazén a uzamykatelné parkoviště. Čekají na Vás bohaté snídaně od domácích vajec po ovoce, zeleninu a bylinky vypěstované u nás na zahrádce, po možnost grilovaných či uzených specialit dle Vaší chuti, z našeho zahradního grilu a udírny.

Reference
There's no testimonials to show. Please add testimonials in WordPress Dashboard > Testimonials to display something here.
Kde nás najdete
Pension Primus
Na Cibulce 665, 266 01 Beroun

Poslední novinky

Oops, there's no post in this category!

Naše resturace

Čekají na Vás bohaté snídaně od domácích vajec po ovoce, zeleninu a bylinky vypěstované u nás na zahrádce, po možnost grilovaných či uzených specialit dle Vaší chuti, z našeho zahradního grilu a udírny.